Wybierz termin spotkania
Wybierz interesujące Cię terminy, aby umówić się na spotkanie.

Doświadczenie zawodowe

Dyplomowany trener personalny z elementami fitness. W trakcie ostatniego roku studiów stacjonarnych na kierunku Wychowanie Fizyczne, o specjalizacji instruktor boksu.


  • czerwiec 2021 - czerwiec 2021
    -

O mnie

Witam, jestem dyplomowanym trenerem personalnym, a także studentem Wychowania Fizycznego na ostatnim roku studiów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem w trakcie kończenia uniwersyteckiej specjalizacji
z zakresu instruktora boksu, a także posiadam wieloletnie doświadczenie z treningiem o charakterze siłowym i wytrzymałościowym. Jestem przede wszystkim trenerem z pozytywnym nastawieniem do klienta ,wyrozumiałym, potrafiącym słuchać i szukać najlepszych rozwiązań na poprawę danych problemów. Cel do zrealizowania jest najważniejszy ,ale nie kosztem zdrowia , wszystko jest przemyślane i zależne od samopoczucia klienta. Rozmowa o najdrobniejszych szczegółach , problemach treningowych itp. jest kluczowym elementem dobrej współpracy Świadczę szereg usług związanych ze zmianą sylwetki i nawyków żywieniowych. Jeśli twoim celem jest redukcja masy tłuszczowej lub budowanie siły i masy mięśniowej, a także zależy Ci na wyrzeźbieniu danych partii mięśniowych, to oferta kierowana jest właśnie do Ciebie :) Pierwsze konsultacje są darmowe, nic nie stracisz, jeśli nie spróbujesz! Wybór treningu zależy od Ciebie, nie ważne, gdzie -w domu, parku, na siłowni, najważniejsza jest determinacja i trzymanie się planu treningowego! instagram:dejfit Hobby i nabyta wiedza: Podstawy trójboju siłowego, zaawansowana periodyzacja treningu siłowego, dobór planów treningowych pod dany cel sportowy, szeroko pojęty sport i aktywność fizyczna, podstawy oraz nauka boksu i prowadzenia zajęć o charakterze wytrzymałościowym, beztlenowym, pływanie oraz nauka technik pływackich, bieganie i trening aerobowy, dietetyka i suplementacja, zdrowy tryb życia i odpowiedni dobór mikro i makroskładników, podstawy rozpisywania diety dla osób aktywnych fizycznie pod dany cel, żywienie w sporcie, tenis stołowy, stretching dynamiczny i statyczny.

Opinie Klientów