Wybierz termin spotkania
Wybierz interesujące Cię terminy, aby umówić się na spotkanie.

Doświadczenie zawodowe

POWER FIT STUDIO - Centrum treningu dla kobiet Kalisz, Wielkopolskie

*Czynny trener personalny, *Dietetyk, *Psychodietetyk, *Instruktor siatkówki, *Instruktor Kettlebell, *Pilates, *Doradca suplementacyjny, *Ratownik wodny.


  • styczeń 2014 - styczeń 2018
    Trener personalny
  • styczeń 2015 - styczeń 2018
    Dietetyk

O mnie

Zapraszam kobiety na trening do mojego STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO w Kaliszu (POWER FIT STUDIO). Trening personalny skupia się przede wszystkim na oczekiwaniach i potrzebach osoby trenującej, tak by
mogła osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Razem z trenerem po wstępnym wywiadzie, ustalany jest plan działania oraz co najważniejsze określany CEL. Idealnie dopasowany plan treningowy pozwala uczestnikowi zajęć czerpać przyjemność i radość z aktywności fizycznej. Trening personalny jest dopasowany do indywidualnych potrzeb treningowych oraz możliwości Podopiecznej, co sprawia że zajęcia przeznaczone są dla każdego niezależnie od wieku czy poziomu kondycji. Odpowiednio ukierunkowana aktywność fizyczna jest w stanie zmienić nasze ciało, poprawić kondycję oraz polepszyć stan zdrowia i samopoczucie. Trening personalny to forma indywidualnych spotkań na drodze Podopieczny -Trener (1:1). Dzięki indywidualnemu charakterowi zajęć trener odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Dla uzyskania lepszych efektów trener ustala indywidualną dietę i suplementację. Więcej informacji o trenerze: https://www.facebook.com/SylwiaSztarkTrenerosobisty/ lub o studio: https://www.facebook.com/PowerFitStudioKalisz/ Zadzwoń i umów się już dziś! 504-699-203.

Opinie Klientów